"POCZTÓWKA, PISANKA i ZAJĄCZEK WIELKANOCNY"

zajaczekGminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce wielkanocnej:

"POCZTÓWKA, PISANKA i ZAJĄCZEK  WIELKANOCNY"

Samodzielnie wykonane prace w wybranej przez siebie kategorii prosimy dostarczyć do GOK do dnia 9.03.br.
Nagrodzimy prace najbardziej oryginalne i samodzielnie wykonane (prace, które składają się z elementów zakupionych w sklepie nie będą brane pod uwagę).
Każda praca powinna być czytelnie podpisana zawierająca imię i nazwisko, klasa i nazwa szkoły.
/Wystawa prac konkursowych odbędzie się w dniu 15.03.2018r. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy/
Celem konkursu jest kultywowanie i propagowanie zwyczajów Świąt Wielkanocnych .
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.