"O ZDROWIE ZADBAJ JUŻ , BO ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ."

zdrowieGminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej zaprasza na XV przedświąteczne spotkanie pod hasłem:

"O ZDROWIE ZADBAJ JUŻ, BO ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ..."

W programie:

- bezpłatne badania ciśnienia tętniczego i pojemności wydechowej płuc wykonywane będą przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ciechanowie
- badanie poziomu cukru we krwi wykonywane będzie przez Ośrodek Zdrowia "IROMED" w godz. 10:00 – 13:00 na sali konferencyjnej Urzędu Gminy
- wystawa prac uczestników Gminnego Konkursu Plastycznego p.h. "Boże Narodzenie w tradycji polskiej "

- ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom XV Gminnego Konkursu p.t.
"ŚWIĄTECZNE FANTAZJE KULINARNE''
w kategorii:
- potrawy wigilijne

- koncert "Kolęd i pastorałek" w wykonaniu zespołów działających przy GOK
- kiermasz świąteczny

Dnia 12. XII. / wtorek / w godz. 9:00 – 15:00