"Boże Narodzenie w tradycji polskiej"

tradycjaGminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem:
"Boże Narodzenie w tradycji polskiej"

Konkurs obejmuje następujące kategorie:
• "Karta świąteczna bożonarodzeniowa"
• "Stroik świąteczny"
• "Ozdoba choinkowa"
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych ( kl. "0" – VII )oraz gimnazjum z terenu naszej gminy.

Jedną , własnoręcznie wykonaną pracę w dowolnej kategorii prosimy dostarczyć do GOK do dnia 6.XII.br. Wszystkie prace powinny być podpisane.
Oceniane będą tylko prace indywidualne.
Nagrodzimy prace najbardziej oryginalne i samodzielnie wykonane,(prace które składają się elementów zakupionych w sklepie nie będą brane pod uwagę).
/wystawa prac konkursowych w dniu 12.XII.br na sali konferencyjnej Urzędu Gminy/
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.