Gminny Konkurs Recytatorski p.n. "Opowiem Ci bajkę wierszem lub prozą"

konkurs recytatorskiOrganizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej.

Zasady organizacyjne konkursu:
Celem konkursu jest prezentacja wierszy i bajek znanych polskich autorów piszących dla dzieci
1. Przegląd o zasięgu gminnym ma charakter konkursowy i adresowany jest do uczniów szkół podstawowych.
2. Uczestnicy występują w trzech kategoriach wiekowych:
- grupa przedszkolna, klasy I – III, klasy IV – VI
3. W każdej kategorii wiekowej dzieci mogą prezentować się pojedynczo /soliści/ lub w duetach
Łączny czas trwania nie może przekroczyć 5 minut.
4. Zgłoszenia udziału w konkursie z podaniem imienia i nazwiska uczestnika ,wieku, nazwy szkoły oraz tytułu prezentowanego utworu prosimy przesłać do GOK do dnia 30.05.2017r.
7. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 6.06.2017r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej.
8. Jury konkursu przyzna uczestnikom nagrody i wyróżnienia.

Wszelkie informacje dot. konkursu pod nr tel. GOK 23/671 70 38/

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie